Back Up Next
Πρόγραμμα 2018-19

 

28/09
01/10

  Ερωτες & Φιλίες
Love & Friendship

Σκηνοθεσία: Γουίτ Στίλμαν

05/10
08/10

Λαίδη Μάκμπεθ
Lady Macbeth
Σκηνοθεσία: Γουίλιαμ Ολντρόιντ

12/10
15/10

  Η Τελευταία Οικογένεια
The Last Family
Σκηνοθεσία: Γιαν Ματουζίνσκι

19/10
22/10

  Η Ψυχή και το Σώμα
On Body and Soul
Σκηνοθεσία: Ιλντικο Ενιέντι

26/10
29/10

  Ο Πιλότος
Koblic
Σκηνοθεσία: Σεμπάστιαν Μπόρενζταϊν

02/11
05/11

  The Florida Project
Σκηνοθεσία: Σον Μπέικερ

09/11
12/11

  Ενα Κάποιο Τέλος
The Sense of an Ending
Σκηνοθεσία: Ρίτες Μπάτρα

16/11
19/11

  Η Χορεύτρια
La Danseuse
Σκηνοθεσία: Στέφανι Ντι Τζούστο

23/11
26/11

  Χωρίς Αγάπη
Nelyubov
Σκηνοθεσία: Αντρέι Ζβιάνγκιντσεφ

30/11
03/12

  Μια Φανταστική Γυναίκα
Una Mujer Fantástica
Σκηνοθεσία: Σεμπάστιαν Λέλιο

07/12
10/12

  Κάιρο Εμπιστευτικό
The Nile Hilton Incident
Σκηνοθεσία: Ταρίκ Σαλέχ

14/12
17/12

  The Disaster Artist
Σκηνοθεσία: Τζέιμς Φράνκο

21/12
24/12

  Σουζάνα Με Σκοτώνεις
Me Estás Matando Susana
Σκηνοθεσία: Ρομπέρτο Σνάιντερ

04/01
07/01

  Δεν Είμαι η Μαντάμ Μποβαρύ
I’m not Madame Bovary
Σκηνοθεσία: Ζιαογκάνγκ Φενγκ

11/01
14/01

  Αβέβαιος Θρίαμβος
Incerta Glòria
Σκηνοθεσία: Αγκουστί Βιγιαρόνγκα

18/01
21/01

  Να Με Φωνάζεις Με Τ' Ονομά Σου
Call me by your Name
Σκηνοθεσία: Λούκα Γκουαντανίνο

25/01
28/01

  Mudbound: Δάκρυα στο Μισισιπή
Mudbound
Σκηνοθεσία: Ντι Ρις

01/02
04/02

  Το Τετράγωνο
The Square
Σκηνοθεσία: Ρούμπεν Εστλουντ

08/02
11/02

  Οικογενειακός Φίλος
Le Fils de Jean
Σκηνοθεσία: Φιλίπ Λιορέ

15/02
18/02

  Lucky
Σκηνοθεσία: Τζον Κάρολ Λιντς

22/02
25/02

  Αόρατη Κλωστή
Phantom Thread
Σκηνοθεσία: Πολ Τόμας Αντερσον

01/03
04/03

  Lady Bird
Σκηνοθεσία: Γκρέτα Γκέργουιγκ

08/03
12/03

  Ο Κύριος και η Κυρία Αντελμάν
Mr & Mme Adelman
Σκηνοθεσία: Νικολά Μπεντός

15/03
18/03

  Ηρεμο Πάθος
A Quiet Passion
Σκηνοθεσία: Τέρενς Ντέιβις

22/03
26/03

  Η Κόρη
The Daughter
Σκηνοθεσία: Σάιμον Στόουν

29/03
01/04

  Γουέστερν
Western
Σκηνοθεσία: Βαλέσκα Γκρίζεμπαχ

05/04
08/04

  Τζάνγκο, Ο Βασιλιάς του Σουίνγκ
Django
Σκηνοθεσία: Ετιέν Κομάρ

12/04
15/04

  Κυρία Σλόαν
Miss Sloane
Σκηνοθεσία: Τζον Μάντεν

19/04
22/04

  Στα Ιχνη του Ανέμου
Wind River
Σκηνοθεσία: Τέιλορ Σέρινταν

03/05
06/05

  Η Ιστορία του Hedi
Hedi
Σκηνοθεσία: Μοχάμεντ Μπεν Ατία

10/05
13/05

  Paulina
Σκηνοθεσία: Σαντιάγο Μίτρε

17/05
20/05

  Μετά το Χωρισμό
Jusqu'à la Garde
Σκηνοθεσία: Ξαβιέ Λεγκράν

   

Back Home Next