Back Up Next
Πρόγραμμα 2017-18

 

29/09
02/10

  O Κύριος Οβε
A Man Called Ove

Σκηνοθεσία: Χάνες Χολμ

06/10
09/10

Αφερίμ!
Aferim!
Σκηνοθεσία: Ράντου Ζούντε

13/10
16/10

  Ανωτέρα Βία
Force Majeure
Σκηνοθεσία: Ρούμπεν Όστλαντ

20/10
23/10

  Εγώ, ο Ντάνιελ Μπλέικ
I, Daniel Blake
Σκηνοθεσία: Κεν Λόουτς

27/10
30/10

  Η Μητέρα μου
Mia Madre
Σκηνοθεσία: Νάνι Μορέτι

03/11
06/11

  Οταν Τελειώσει ο Ερωτας
L' Économie du Couple
Σκηνοθεσία: Χοακίμ Λαφός

10/11
13/11

  Η Δεύτερη Μάνα
The Second Mother
Σκηνοθεσία: Αννα Μουιλαέρτ

17/11
20/11

  Frantz
Σκηνοθεσία: Φρανσουά Οζόν

24/11
27/11

  Η Αγάπη Είναι Παράξενη
Love Is Strange
Σκηνοθεσία: Αϊρα Σακς

01/12
04/11

  Καρδιά Βουνό
Virgin Mountain
Σκηνοθεσία: Νταγκούρ Κάρις

08/12
11/12

  Επιφανής Πολίτης
The Distinguished Citizen
Σκηνοθεσία: Γκαστόν Ντουπρά, Μαριάνο Κον

15/12
18/12

  Νυκτόβια Πλάσματα
Nocturnal Animals
Σκηνοθεσία: Τομ Φορντ

29/12
02/01

  Σύμμαχοι
Allied
Σκηνοθεσία: Ρόμπερτ Ζεμέκις

05/01
08/01

  Σκοτεινές Ψυχές
Anime Nere
Σκηνοθεσία: Φραντζέσκο Μούντζι

12/01
15/01

  Μικροί Κύριοι
Little Men
Σκηνοθεσία: Αϊρα Σακς

19/01
22/01

  Αναμνήσεις
Les Souvenirs
Σκηνοθεσία: Ζαν Πολ Ρουβέ

26/01
29/01

  Το Κρύο της Τραπεζούντας
Kalandar Soğuğu
Σκηνοθεσία: Μουσταφά Καρά

02/02
05/02

  Το Μαύρο Άλογο
The Dark Horse
Σκηνοθεσία: Τζέιμς Νάπιερ Ρόμπερτσον

09/02
12/02

  Γλυκό Φασόλι
An
Σκηνοθεσία: Ναόμι Καβάσε

16/02
19/02

  Truman
Σκηνοθεσία: Σεσκ Γκάι

23/02
26/02

  Εκείνη
Elle
Σκηνοθεσία: Πολ Βερχόφεν

02/03
05/03

  Εγώ και ο Καμίνσκι
Ich und Kaminski
Σκηνοθεσία: Βόλφγκανγκ Μπέκερ

09/03
12/03

  Το Κοινόβιο
Kollektivet
Σκηνοθεσία: Τόμας Βίντερμπεργκ

16/03
19/03

  Σονάτα σε Κλειστό Δωμάτιο
Ilegitim
Σκηνοθεσία: Αντριάν Σιτάρου

23/03
26/03

  Το Αγνωστο Κορίτσι
La Fille Inconnue
Σκηνοθεσία: Ζαν-Πιερ και Λικ Νταρντέν

30/03
02/04

  Η Αποφοίτηση
Bacalaureat
Σκηνοθεσία: Κριστιάν Μουντζίου

13/04
16/04

  Κάτω από τον Ηλιο
A Bigger Splash
Σκηνοθεσία: Λούκα Γκουαντανίνο

20/04
23/04

  Το Μέλλον
L' Avenir
Σκηνοθεσία: Μία Χάνσεν-Λοβ

27/04
30/04

  Suburra: Υπόγεια Πόλη
Σκηνοθεσία: Στέφανο Σολίμα

04/05
07/05

  Η Μεγάλη Αναμονή
L'Αttesa
Σκηνοθεσία: Πιέρο Μεσίνα

11/05
14/05

  Η Τρελή Χαρά
La Pazza Gioia
Σκηνοθεσία: Πάολο Βίρτζι

18/05
21/05

  Ηνωμένες Πολιτείες της Αγάπης
United States of Love
Σκηνοθεσία: Τόμας Βασιλέφσκι

   

Back Home Next